O mnie image
     Urodzony w 1987 roku w Warszawie. Zawsze uważał, że powinien żyć w epoce, kiedy honor stanowił wartość nadrzędną.
Ukończył Waldorfską Szkołę Podstawową oraz Gimnazjum w Warszawie, gdzie zachorował na "słowo pisane". Nim jednak ktokolwiek zdołał go zdiagnozować, uczęszczał już do XLII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w klasie biologiczno-chemicznej. To tam, zamiast się uczyć o węglowodorach i podziale komórki, pisał pierwsze opowiadania, błądząc rozbuchaną wyobraźnie ponad chmurami. Jego romantyczna dusza nie zniosła presji otoczenia i ukończył studia fizjoterapeutyczne.
Debiutował dopiero w 2022 roku powieścią fantastyczną pt. "Fałszywa przepowiednia". Od tamtej pory zmaga się z rynkiem wydawniczym, aby publikować kolejne powieści.
W wolnej chwili przede wszystkim pisze. Jest również zakochany w Dolnym Śląsku i jego tajemnicach, które najchętniej zgłębia czołgając się po jaskiniach i poniemieckich tunelach. Przez wiele lat fascynował się kowalstwem i próbował stawiać nieśmiałe kroki w tej dziedzinie. Z zamiłowania kaletnik, introligator, łowca przygód, pasjonat broni białej, czekolady i kotów.